Aromaterapie v běžném životě 

NA NOVÉM TERMÍNU PRACUJEME

 

 

 

 

 

 

Už více než 6000 let lidé znají účinky přírodních rostlinných olejů: cení si jejich léčebných, očistných, ochraných a posilujících vlastností, ale i čirého potěšení, které jim přináší jejich vůně. Aromatická masáž je terapie pro mysl a tělo, působí na nervovou soustavu a dává hluboký prožitek, který nám pomáhá otevřít smysly.

Lektor - Drahomíra Šmídová http://www.carezza-masaze.cz/

Masážím se věnuji od roku 2003. Tato práce mě hluboce naplňuje, vnímám ji jako laskavý způsob jak pomoct lidem, aby se ve svém těle cítili lépe. Snažím se masáže provádět tak, aby si při nich odpočinula i jejich mysl. Ke svým klientům se vždy snažím přistupovat celostně a individuálně, uvolnit tenze v těle z vyčerpávajícího životního stylu, přepnutí ze sportu, nebo případně poradit, mají-li nějaký zdravotní problém. Snažím se kombinovat masážní metody tak, aby bylo výsledkem co nejlepší uvolnění a rozproudění životní energie v těle.

Jako dar považuji práci s dětmi s autismem. Daly mi možnost nahlédnout do jejich světa formou masáže, díky které se učí tyto krásné děti přijímat dotyky. 

V roce 2014 jsem se začala věnovat odborným kurzům rozvoje péče o sebe i druhé. Kurzy jsou věnované všem, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o nové poznatky v oblasti péče o tělo, duši i mysl. 

Kromě své práce také ráda cestuji a poznávám nové zajímavé lidi, věnuji se s dětmi cyklistice, turistice a lyžování. Také velmi ráda čtu a zajímám se o cesty duchovního rozvoje.

Od roku 2011 systematicky studuji a cvičím tai-chi pod vedením Jany Šedivé.

Jak bude kurz probíhat? 

Na kurzu se naučíme rozpoznávat jednotlivé vůně, poznávat citlivost olejů a vůní na lidský organismus.

Aromatické masáže, doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Masáže stimulují krevní oběh, uklidňují nervový systém a uvolňují svalové napětí. Aromatická masáž by měla být jemná, příjemná a nesmí působit bolest. Můžeme si doma jen tak lehce promasírovávat éterickým olejem namáhaná místa, například důkladná masáž našich chodidel po dlouhém dni je velmi příjemná a osvěžující.

 Naučíme se techniku masáže a užití jednotlivých olejů, budeme se učit léčebné účinky jednotlivých vůní a využití olejů v běžném životě. 

 

S sebou

  • pohodlné oblečení a dobrou náladu.

Rozsah

  • 3 hodiny

Cena

  •  890 Kč  (Přihláška je platná až po zaplacení)

Jídlo a pití si zajišťuje každý sám. Není zahrnuto v ceně kurzu.

Maximální počet účastníků: 12

aromaterapia-1005.jpg
Objednat účast na kurzu
Aromaterapie
Fakturační údaje

Děkujeme za odeslání!

Uvedením údajů do tohoto formuláře dáváte souhlas s jejich použitím pro vyřízení Vašeho dotazu a pro poskytnutí navazujících informací Vaší osobě.

Údaje, které vyplníte, považujeme za osobní údaje a jsou zpracovány dle nařízení EU 2016/679 (nařízení GDPR), třetím osobám nebudou zpřístupněny a budou chráněny proti ztrátě, poškození a zneužití. Souhlas s použitím můžete kdykoli odvolat.
V případě, že nesouhlasíte s tímto použitím, kontaktujte nás prosím telefonicky.


Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními a platebními podmínkami.

Kurz pořádá Eliška Tůmová, provozovna: Havlíčkova 174, Jičín 506 01, IČO 88786706