Fotokurz - Léto v Jičíně

8.8.2020 v 11 hodin

 

 Ve spolupráci s 

 

Cíle kurzu

Se svým fotoaparátem může vytvářet nadprůměrné snímky každý. Jejich zajímavost často není o ceně a velikosti přístroje, ale o neobvyklých úhlech pohledu a invenci fotografa. Fotokurz "Jaro v Jičíně" vám pomůže přivítat novou letní sezonu, jak se sluší a patří.

Obsah kurzu

  • Seznámení se základními ovládacími prvky fotoaparátu - jak tomu přístroji říct, co po něm chci.

  • Práce s clonou, hloubkou ostrosti, expoziční dobou a dalšími parametry fotografie - jak zařídit, aby fotoaparát dělal takové snímky, jaké chci já, a ne takové, jaké si sám automaticky nastaví (vhodné pro přístroje s režimy priority času a clony - pokročilejší kompakty, bezzrcadlovky, zrcadlovky).

  • Základy kompozice obrazu (úhel pohledu, práce se světlem, zarámování obrazu, linie a křivky a další tipy) - jak to udělat, aby fotografovaná scéna vypadala co nejzajímavěji. Správnou kompozicí lze fotografii ozvláštnit i při použití zcela základního fotoaparátu nebo mobilního telefonu.

  • Fotografování v terénu - detaily květů či hmyzu, krajina, architektura - procvičení věcí, které jsme si vysvětlili v teoretické části.

 

Požadavky na účastníky

  • Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.

 

 

Co si vzít s sebou

  • Vlastní fotoaparát

Rozsah

  • 4 hodiny

Cena

  • 1890 Kč  (Přihláška je platná až po zaplacení)

Jídlo a pití si zajišťuje každý sám. Není zahrnuto v ceně kurzu.

Maximální počet účastníků: 8

KURZ JE TAKÉ MOŽNÉ KOUPIT JAKO DÁREK! Napište nám do objednávkového formuláře, objednávám jako dárek pro a jméno obdarovaného a my vám voucher zašleme mailem nebo si ho můžete vyzvednout vytištěný osobně.

 

 

 

 

 

logo.PNG
Voucher-fotokurz.PNG
Objednat účast na kurzu
Fotokurz
Fakturační údaje

Děkujeme za odeslání!

Uvedením údajů do tohoto formuláře dáváte souhlas s jejich použitím pro vyřízení Vašeho dotazu a pro poskytnutí navazujících informací Vaší osobě.

Údaje, které vyplníte, považujeme za osobní údaje a jsou zpracovány dle nařízení EU 2016/679 (nařízení GDPR), třetím osobám nebudou zpřístupněny a budou chráněny proti ztrátě, poškození a zneužití. Souhlas s použitím můžete kdykoli odvolat.
V případě, že nesouhlasíte s tímto použitím, kontaktujte nás prosím telefonicky.


Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními a platebními podmínkami.

Kurz pořádá Eliška Tůmová, provozovna: Havlíčkova 174, Jičín 506 01, IČO 88786706