Odblokování páteře jemnou metodou 

NA NOVÉM TERMÍNU PRACUJEME

 

 

 

 

 

Lektor - Drahomíra Šmídová http://www.carezza-masaze.cz/

Masážím se věnuji od roku 2003. Tato práce mě hluboce naplňuje, vnímám ji jako laskavý způsob jak pomoct lidem, aby se ve svém těle cítili lépe. Snažím se masáže provádět tak, aby si při nich odpočinula i jejich mysl. Ke svým klientům se vždy snažím přistupovat celostně a individuálně, uvolnit tenze v těle z vyčerpávajícího životního stylu, přepnutí ze sportu, nebo případně poradit, mají-li nějaký zdravotní problém. Snažím se kombinovat masážní metody tak, aby bylo výsledkem co nejlepší uvolnění a rozproudění životní energie v těle.

Jako dar považuji práci s dětmi s autismem. Daly mi možnost nahlédnout do jejich světa formou masáže, díky které se učí tyto krásné děti přijímat dotyky. 

V roce 2014 jsem se začala věnovat odborným kurzům rozvoje péče o sebe i druhé. Kurzy jsou věnované všem, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o nové poznatky v oblasti péče o tělo, duši i mysl. 

Kromě své práce také ráda cestuji a poznávám nové zajímavé lidi, věnuji se s dětmi cyklistice, turistice a lyžování. Také velmi ráda čtu a zajímám se o cesty duchovního rozvoje.

Od roku 2011 systematicky studuji a cvičím tai-chi pod vedením Jany Šedivé.

Jak bude kurz probíhat?

Na tomto kurzu se naučíme techniku uvolňování a odblokování krční páteře, ale i celých zad. Používáme reflexní body na chodidlech, rukou i předloktích, říkáme tomu nepřímé uvolnění a jako přímé uvolnění budeme pracovat v oblasti krčních a týlních kostí a po celé délce páteře. Abychom docílili komplexního ošetření, provedeme masáž v oblasti hrudní páteře, lopatek a šíje.

 

Samotné odblokování se provádí v sedě na sucho v oblasti 3 krčního obratle a dalších tzv. maximálních bodů pro odblokování.

Po uvolnění zavládne rovnováha v celém těle, látková výměna funguje lépe a nastává odliv toxinů. Rozproudí se energie a zdravotní stav se celkově zlepšuje. 

 

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí všem svým blízkým, či klientům pomoci  odstranit příčiny dlouhodobých  zdravotních problémů.

S sebou

  • Karimatku

  • velký a malý ručník,

  • pohodlné oblečení a dobrou náladu.

Rozsah

  • 9 hodin

Cena

  •  2 350 Kč  (Přihláška je platná až po zaplacení)

Jídlo a pití si zajišťuje každý sám. Není zahrnuto v ceně kurzu.

Maximální počet účastníků: 12

Objednat účast na kurzu
Odblokování páteře 
Fakturační údaje

Děkujeme za odeslání!

Uvedením údajů do tohoto formuláře dáváte souhlas s jejich použitím pro vyřízení Vašeho dotazu a pro poskytnutí navazujících informací Vaší osobě.

Údaje, které vyplníte, považujeme za osobní údaje a jsou zpracovány dle nařízení EU 2016/679 (nařízení GDPR), třetím osobám nebudou zpřístupněny a budou chráněny proti ztrátě, poškození a zneužití. Souhlas s použitím můžete kdykoli odvolat.
V případě, že nesouhlasíte s tímto použitím, kontaktujte nás prosím telefonicky.


Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními a platebními podmínkami.

Kurz pořádá Eliška Tůmová, provozovna: Havlíčkova 174, Jičín 506 01, IČO 88786706

odblokování.png